Özgürce seçtiğiniz ve bedelini ödediğiniz kanallarınızı geri alın!
Onlar ne dediler? ( 2611 mesaj )
Mehmet
D-smart benim için bitmiştir iptal ettirecem
Erkan akbulut
Bu saatten sonra dsmart bitmiştir
Sema
Sinema kanallarımı geri istiyorum.....dsmartın hiçbir anlamı kalmadı.hep aynı filmler..
Sinan
Ben d smartı iptal ettirecem hep aynı filimler eski filimler sinema tv istiyoruz cihazıda parçalayıp çöpe atacam sinema tv yoksa d smart birşeye yaramaz başka platforma geçecem
Fatihbck
Teledunya kullanıyorum gayet memnunum, bu arada calan muzıgın ne oldugunu biri soyleyebilir mi? cok memnun olurum.
Veli sezer
2 yıllık dsmart üyesiyim. sinema tvler olmadan bir değeri olmayan bir platforma dönüştüler. yaklaşık 6 yıl boyunca izlediğim sinema tvlerim artık sayelerinde yok oldu. ne diyelim martın 21 inde biten abonelik bir daha açılmaz herhalde artık. ben mi kaybettim acaba?
Bulut geçer
Sinematvsiz dsmart anlamsızdır.
Onur aydın
Bu tek taraflı yaptırimi kiniyorum ve derhal düzeltilmesini istiyorum
Cevdet yaman
Sinema tv kanallarını tivibu dan 1 ay boyunca izledim. beğenmiştim. gayet güzel film ve diziler vardı.
Nazım yolcu
Sinema tv ler gidince üzüldüm çünkü sinema tv de kaliteli filmler seyrediyorduk.şuan d-smarttaki film kanalları çok kalitesiz ve eski filmler yayınlanıyor.
Ahmet
Bencede sinematv yerini hiçbiri alamaz ben sırf sinematv için d-smart alacaktım vazgeçtim.
Bulut geçer
Sinema tvsiz dsmart olmaz,olamaz.çok şey kaybettiniz.
Süleyman malak
Sinema tv ler gitti d-smart bana göre bitti. bende sırf sinema tv ler için d smart'ı açık tutuyordum şubat 6'sında taahhütüm sona erdi bir daha yeniletmedim. şu anda fi tarihinden kalma kalitesiz filmleri oynatıyorlar. bana göre bundan abone bulmaları zor.....
Ahmet yılmaz
Eski bir digiturk kullanıcısı olarak dsmart'ı kınıyorum. digiturk kullandığım dönemde digiturk'te yayınlanmayan pek çok izlenmeye değer kaliteli filmi sinematv kanalları yayınlıyordu. dsmart'a üye olmayı düşünüyordum ama bu haksızlıklardan sonra artık asla dsmart'a üye olmam.
Sezayi arslan
Dsmartı platform yapan sinema tv kanalları idi. artık bir espirisi yok. sinema tv kanallarının bulunduğu bir platform bekliyorum...
Haluk keleş
Sinema tv'siz d-smart olmaz dedim, cam modüllü üyeliğimi sona erdirdim. d-smart bizi sinematv'siz bıraktı, bari sen bizi sinematv'siz bırakma sinematv. lütfen türksat üzerinden modüllü üyelik verin. test kullanıcısı olabilirim. yeterki bizi sinematv'siz bırakmayın.
Volkan emre türk
Dsmart ı dsmart yapan sinema tv kanallarini kaldirmalarini anlamiyorum su anda hizmet vermekte olan kanallar beklentilerimi karsilamiyor ve odedigim paranin karsiligini istiyorum .
Suleyman filiz
Dsmart abonesiydim. aboneliğim bugün bitti. yenilemek için aradıklarında sinema tv yok diye yenilemeyeceğimi belirttim. sinema tv geri gelmeden de yenilemem.
Levent
D-smart kullanıcıyım. önceden sinema tv kanallarını keyıf ala al ızlıyorduk ve euro sport kanalınıda ayrıca.şimdi artık biz bu sinema tv kanalrını ızleyemıyoruz...sizleri çok ozledık, en kısa surede sizleri aramızda görmek istiyoruz....sabırsdızlıkla bekliyorum sevgiler.....
Abdurrahman güldemir
Merhaba. doğan tv sinema tv kanalları olmadığı için üyelik iptali yapan veya yapmak isteyen arkadaşlardan feshetme ücreti istemişler ise, btk 16.01.2014 tarih ve 2014/dk-thd/45 nolu kararına istinaden ödedikleri paraları da geri alabilirler, sözleşmeyi hiç bir ücret ödemeden de feshedebilirler. bilgilerinize sunarım.
Umut yiğit
Selamlar; d-smart iptali aslında çok kolay,uyanık olun !!! taahhüttümün bitmesine rağmen uzun zaman mücadele ederek iptal ettirmek istediğim d-smart’ımı nihayetinde iptal ettirmeyi başardım.faks gönderdim almadık dediler, posta yoluyla aps olarak gönderdim ulaşmadı dediler,müşteri hizmetlerini aradım mail atayım dedim mail olmaz yazılı başvurunuz gerekli dediler.en sonunda kızdım sözleşmeyi güzelce okudum.sözleşmenin bir maddesinde (dikkatli okursanız görürsünüz) mail yolu ile iptal gerçekleştirebileceğim yazılıydı.yani telefonda iptal etmemek için attıkları palavralara kanmayın.attığım mailin ertesi günü iptal işlemimi kayıda aldılar ve tarafıma mail ile dönüş yaptılar.aşağıya maili aynen yapıştırdım. doğan tv dijital platform işletmeciliği a.ş ilgi (a) 20.02.2012 tarihli uydu platform aboneli sözleşmesi ilgi (b) 28.02.2012 tarih ve a258938 nolu sevk irsaliyesi hizmetinizin 17862693 nolu abonesiyim. ilgi(b)de kablosuz adsl modemin teslimi ile başlayan hizmetinize ait ilgi (a) sözleşmeyi; yine aynı sözleşmenin 2.11. maddesi gereğince fesh ettiğimi bildiririm. sözleşmenin 2.11. maddesi hükmü gereğince sözleşmenin tarafınızdan da fesh edildiğine ilişkin yazınızı talep ediyorum.
Hasan atik
Sinema tv kendi platforumunu türksat üzerinden oluştursun modüllü sistemle eminim kısa sürede istedigi üye sayısıı yakalar..
Ahmet demir
Dsmart modullu üyeliğim vardı. 2 gün oncesine kadar sinema tv kanallarının olmamasından dolayı üyeliğimi yenilemedim. yani artık dsmart abonesi değilim. şimdi aksiyon ve aşk kanalı ile beraber tüm sinematv kanallarını turksat üzerinden izlemek istiyorum ama sanırım henuz bu konuda calısma yok. en kısa zamanda bu yonde çalışma yapmanız umidiyle diyorum. modullu üyelik ile sinematv kanallarını izlemek istiyorum yetkililere duyurulur..
Narmin
Bana korku filmleri lazim bu ne yaaaaaa!
İsmail
Mega paket üğeliğimi iptal ettirdim çok salakça kanallar sinema tv yi tutmuyor
Erkan kadayıf
Dsmarttan 2 yıl olan sinematv aboneliğim için ödemiş olduğum 200 tl nin kalan 1 yıllık kısmını yani 100 tl yi iade aldım. sonrasında da arkadasa iade aldırdım. bunu söyleyin ve paranızı alın.
Özcan
Sinema tv yöneticileri sinema tv yi d smarta geri isteyen çok ama görünen o ki sadece buraya yazılarak kalıyor bu kadar mesaj yazan izleyici var ama sadece yazılarak kalmamalı bu sizinde bu konuda çalışmanız varmı yoksa yokmu bunuda yazarsanız daha iyi olur bence yoksa hatıra defteri gibi yazmanın bir anlamı yok . teşekkürler.
Muhittin kuzucu
Ben d smarta abone olurken öncelikle sinema tv kanalı için abone oldum yaklaşık 1 yılı aşkın keyifle izliyordum. şimdi d samartın getirdiği film kanallarına bakıyorum malesef o kalite yok ve film kanallarını izlemiyorum.en büyük zevkimi elimden aldıkla